برگزیدگان ششمین دوره جشنواره ملی حرکت

بازدید از موسسه آموزش عالی ارومی و دومین سمینار علمی با عنوان Newborn Technologies


بازدید از موسسه آموزش عالی ارومی و دومین سمینار علمی با عنوان Newborn Technologies

انجمن علمی دانشجویی برق، دومین بازدید سال تحصیلی جاری را برای پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ برنامه‌ریزی کرده است و دانشجویان گروه برق دانشگاه اورمیه از موسسه آموزش عالی ارومی دیدن می‌کنند.

در این برنامه، علاوه بر آشنایی دانشجویان با امکانات و اهداف موسسه آموزش عالی ارومی، سمیناری تحت عنوان Newborn Technologies برگزار خواهد شد و  شرکت‌کنندگان در این سمینار، گواهی معتبر دریافت خواهند کرد. لازم به ذکر است که اولین سمینار انجمن علمی برق در سال تحصیلی جاری، با عنوان Nature Intelligence در اسفند ۱۳۹۲ برگزار گردید.

برای ثبت‌نام در این بازدید و سمینار، به دفتر انجمن علمی دانشجویی برق مراجعه نمایید.

درباره موسسه آموزش عالی ارومی:

این موسسه با هدف پرورش دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، با آموزش عجین شده با پژوهش در بالاترین سطح جهانی و درگیر نمودن آنان در ایجاد پیشرفته ترین تکنولوژی های زمینه های مختلف میکروالکترونیک و به تدریج در زمینه های مخابرات، میکروماشین، نرم افزار و … شکل گرفته است.

ارومی تنها موسسه آموزش عالی غیر دولتی است که مجوز ایجاد دوره های تحصیلات تکمیلی مهندسی را بدون داشتن دوره های کارشناسی و پایین تر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت داشته است.

در ارومی باور بر این است که با آموزش مدرن و درگیر نمودن دانشجویان با تحقیق پیشرفته، می توان به ارتقاء خودباوری دانشجویان، شکوفایی توانایی علمی آنان و کمک مسئولانه آنان برای رشد علمی‒تکنولوژیک و اقتصادی کشور دست یافت. علاوه بر این با ایجاد تکنولوژی های پیشرفته، به تدریج هزینه های تامین امکانات تحصیلی را از درآمد تکنولوژی های حاصل تامین نمود.

بر این اساس است که این موسسه تنها موسسه آموزش عالی در کشور است که دانشجویان با رتبه بالا در کنکور را در رده های مختلف با تخفیف های مختلف در شهریه و حتی رتبه های بهتر از ۵۰۰ را بدون شهریه پذیرش می نماید.

تلاش موسسه آموزش عالی ارومی آن است که بر اساس توانایی علمی دانشجویان، بخش قابل ملاحظه ای از دانشجویان دکتری بومی، در عوض کمک به تحقیقات، بدون پرداخت شهریه تحصیل نمایند. همچنین دانشجویان دکتری بسیار توانمند، به غیر از معافیت از پرداخت شهریه، از کمک هزینه بسیار خوب هم بهره مند شوند.

این رفتار مسئولانه موسسه ارومی برای کمک به رسیدن ارومیه به جایگاهی که شایسته آن است، می باشد.

poster urumi بازدید از موسسه آموزش عالی ارومی و دومین سمینار علمی با عنوان Newborn Technologies

مطالب پیشنهادی :

۶ نظر

  1. حامد می‌گه:

    ممنون بابت ترتیب دادن همچین بازدید خوبی.
    خیلی خوب و مفید بود.
    لطفا باز هم چنین برنامه هایی رو تدارک ببینید.

  2. آیسان لطفی می‌گه:

    ممنون به خاطر اطلاع رسانی :)

ارسال نظر