برگزیدگان ششمین دوره جشنواره ملی حرکت

مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد


مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

مطابق برنامه هر ساله انجمن علمی دانشجویی برق، مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود این رشته روز یکشنبه ۲۱ مهر ۹۲ برگزار گردید.

این مراسم از ساعت ۱۲:۳۰ در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی دانشگاه اورمیه برگزار گردید و تا ساعت ۱۴:۳۰ ادامه داشت. دانشجویان با ورود به سالن، پک مخصوصی شامل برگه معرفی فعالیت‌های انجمن برق، فرم عضویت در انجمن، چارت درسی ۸ ترم رشته برق به تناسب گرایش و خودکار منقش به آرم انجمن را دریافت کردند.

 مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران بخش آغازین مراسم بود و سپس آقای علی رضایی، دبیر انجمن برق پشت تریبون رفت و دقایقی درباره فعالیت‌های انجمن در سال‌های گذشته و برنامه‌های جدید انجمن برای سال جاری به سخنرانی پرداخت و سپس اعضای شورای مرکزی انجمن برق را به دانشجویان جدید الورود معرفی کرد.

پس از دبیر انجمن، نوبت به سخنرانی نماینده مجتمع فنی تهران رسید تا درباره خدمات این مجتمع به دانشجویان صحبت کند.

سپس مجری مراسم به معرفی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اورمیه و گروه برق این دانشکده پرداخت و اساتید گرایش مخابرات را معرفی کرد و در پایان، از دکتر جواد نوری‌نیا برای سخنرانی دعوت به عمل آمد و ایشان دقایقی درباره گرایش مخابرات به سخنرانی پرداختند. پس از سخنرانی دکتر نوری‌نیا، اساتید گرایش الکترونیک معرفی شدند و در پایان این معرفی، پروفسور خیرالله حدیدی به پشت تریبون رفتند و به ایراد سخنرانی پرداختند. سپس مجری مراسم، به معرفی اساتید گرایش قدرت پرداخت و در پایان، از دکتر داریوش نظرپور برای سخنرانی دعوت به عمل آمد.

 مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

معرفی سایت تازه تاسیس انجمن علمی دانشجویی برق و پخش اسکرین‌شات‌هایی از این سایت، بخش بعدی مراسم بود و دانشجویان با بخش‌ها و خدمات این وب‌سایت آشنا شدند. سپس مسئولین مراسم فرم‌های عضویت را از دانشجویان جمع‌آوری کردند و از میان دانشجویانی که فرم‌ها را پر کرده بودند،‌ به قید قرعه سه عدد فلش مموری از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه و سه عدد کارت تخفیف ثبت‌نام در کلاس‌های مجتمع فنی تهران از سوی این مجتمع اهدا گردید. در پایان مراسم نیز دانشجویان با دریافت پک پذیرایی از سالن خارج شدند.

گفتنی است علاوه بر اساتیدی که به سخنرانی پرداختند، دکتر مهدی چهل امیرانی مدیر گروه برق و دکتر وحید تلاوت معاون گروه برق در طول اجرای مراسم در سالن حضور داشتند و مسئولین انجمن در پایان مراسم هدایایی را به رسم یادبود به اساتید تقدیم کردند و از حضور آنان نهایت سپاسگزاری را به عمل آوردند.

 مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

پس از اتمام مراسم، مسئولین انجمن محوطه مجتمع فرهنگی دانشگاه اورمیه را از زباله‌های به جا مانده از مراسم معارفه پاکسازی کردند.

Moarefe5 مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

خانم‌ها آیسان لطفی، پریسا اصغرزاده، نسرین پورمیرزائی، نیلوفر اهری‌فرد و فهیمه نیکخواه و آقایان علی رضایی، احمد ملکی، سعید اسماعیلی، فرشاد گودرزی، ایمان طالبیان، سپهر ولیزاده، محمد جواد میرزائی و حسام عمرائی برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم تلاش کردند.

گزارش تصویری مفصل این مراسم به زودی از طریق همین وب‌سایت منتشر خواهد شد.

 مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود مهندسی برق برگزار شد

مطالب پیشنهادی :

۵ نظر

  1. سینا محرابی می‌گه:

    دست همه بچه های انجمن درد نکنه..همه چیز خیلی دقیق و مرتب پیش میره..تبریک میگم

  2. سپهر ولیزاده می‌گه:

    یه خسته نباشید جانانه به بچه های انجمن برق … خوب برگزار شد و در نوع خودش تک بود ! … و همه ی اینا مرهون و مدیون تلاش و زحماتی بود که همه شما چند روز، حتی چند هفته قبل تر از روز معارفه متحمل شده بودید … ونتیجتا روز معارفه کاری کردید کارستون…
    دست تک تک تون درد نکنه … @}؛–

ارسال نظر